Blog již není aktivní několik let... co na to říct, hype mě přešel...

Reklamy pište sem!


Širokoúhlí Simpsonovi mají promo obrázek a info

19. dubna 2009 v 18:52 | Makosňan |  Simpsonovi

Širokoúhlí Simpsonovi mají promo obrázek a info

Všichni netrpělivě čekáme na první epizodu ve vysoké kvalitě a v rozlišení 16:9. Před třemi dny zveřejnil k nadcházejícímu dílu "Take My Life, Please" (premiéra 15. února) propagační obrázek, který Vám jak je již zvykem přináším v té nejlepší kvalitě, a je také znám obsah této epizody.
Springfield využil nápadu Holywoodu a nechal postavit Zeď slávy, na níž starosta Quimby pozval i Vance Connora. Na toho si nejlépe pamatuje Homer, který proti němu bojoval na střední škole, když se volil předseda třídy. Po krátké kontrole Homer zjistí, že volby byly nakonec zmanipulované. Potká kuchaře z Luigiho italské restaurace, který mu v hrnci plné kouzelné rajčatové omáčky ukáže, jaký by byl jeho život, kdyby se stal zástupcem celé třídy. Nicméně, když Homer dostane šanci toto vidět, položí si otázku, zda nakonec ten dobrý osud nestál vždy při něm.
Pro náročenější uživatele: S novou epizodou nepřichází pouze nový formát, ale i kódy epizod. Do teď měly díly z 20. série v poznávacím kódu KABF--, od 15. února budou mít kód LABF--.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaJak se máte?
© Makosňan, 2007 - 2013 ®